Guļbūvju ražošana "IS" ražotnē Valmiermuižā

Mūsu guļbūvju ražotnē šobrīd darbojas divas ražošanas līnijas, kur tiek sagatavoti virpoti apaļkoku baļķi ar augstu precizitāti un kvalitāti, katras guļbūves karkasam, garantējot kvalitatīva būvmateriāla sagatavošanu tālākajam būvniecības procesam.

Visas saražotās guļbaļķu konstrukcijas tiek precīzi marķētas atbilstoši guļbūves projektam, lai varētu veikt nekļūdīgu koka ēku montāžu būvlaukumā;

Katra saražotā konstrukcija un detaļa rūpīgi tiek pārbaudīta pirms izlaišanas no ražotnes.

Visi guļbaļķi un ēkas elementi pirms transportēšanas tiek rūpīgi uzskaitīti un iesaiņoti, lai nodrošinātu saudzīgu transportēšanu un nepieļautu kļūdas iespējas būvlaukumā;

Mūsu ražotnē strādā augstvērtīgi speciālisti ar zināšanām lielu pieredzi apaļkoku baļķu apstrādes jomā.

Guļbūvju konstrukcijas izstrādātie risinājumi un unikālā stūru savienojuma tehnoloģija nodrošina ēku aizsardzību pret salu, vēju un mitrumu.

Mūsu ražotnes jauda nodrošina augstu guļbūvju ražošanas tempu, kas ir būtisks priekšnosacījums, lai spētu savlaicīgi saražot visu nepieciešamo pasūtīto guļbūvju apjomus un spētu pilnvērtīgi attīsties un strādāt uz eksporta tirgiem.

Šobrīd mūsu guļbūves tiek uzstādītas visā Latvijā, esam uzsākuši vairākus projektus Igaunijā. Turpmāko 2 gadu laikā plānojam sākt saražoto guļbūvju eksportēšanu uz Vāciju, Franciju, Poliju un Skandināvijas valstīm.

*Guļbūves uzstādīšanas izmaksas iekļautas cenā tikai objektiem Latvijas teritorijā.
**Ārpus Latvijas teritorijas guļbūves uzstādīšanas izmaksas tiek saskaņotas ar Pasūtītāju.

Mūsu ražotne