Koka mājas no apaļkoka guļbaļķiem

eko koka majas no gulbalkiem

Filwud koka mājas no priedes apaļkoka guļbaļķiem

Mūsdienās ikviens no mums vēlas dzīvot videi draudzīgi, tāpēc koka mājas ir lieliska izvēle, lai turpinātu izmantot modernās tehnoloģijas, bet neradītu tik lielu kaitējumu dabai. Dzīve eko koka mājās neko daudz neatšķiras no dzīves parastā ķieģeļu bloku mājā.

Eko koka mājas tāpat kā parastās mājas ir pievilkta gan kanalizācijas, gan ūdens un, protams, elektrība. Tā kā tehnoloģijas ir strauji attīstījušās, tad arī internets būs pieejams gandrīz jebkurā Latvijas teritorijā, kur tiks uzceltas jaunās eko koka mājas.

Uzņēmums Filwud nodarbojas ar dažādu koku māju un guļbūvju būvniecību, daži no mūsu līdzšinējiem projektiem ir mājas, pirts projekti, vasarnīcas, lielas un mājīgas lapenes un dažnedažādas dārza mēbeles, kas tiek izgatavotas no visaugstvērtīgākajiem materiāliem. Visi izejmateriāli tiek iegūti Latvijā.

Uzņēmuma Filwud eko koka mājas un gatavie guļbūvju projekti ir realizēti ne tikai Latvijas teritorijā, bet arī mūsu kaimiņvalstī Igaunijā. Eko koka māju un guļbūvju būvniecība tiek veikta, izmantojot, mūsu, jau realizētos projektus, kurus ir iespējams apskatīt mūsu mājaslapā: www.filwud.com, vai arī pēc klienta vēlmēm tiek izstrādāts individuāls risinājums, tieši šim klientam.

Guļbūves un eko koka mājas būvējam tikai no žāvētiem priedes baļķiem. Filwud piedāvā tikai ekskluzīvas un ilgtspējīgas eko koka mājas un guļbūves, kuras atbildīs gan pilsētnieka vēlmēm, gan lauku dzīves mīļotājam.

Eko koka mājas būvniecības pamatprincipi

Būvējot eko koka mājas ļoti svarīgi ir ne tikai izmantot augstvērtīgus kokmateriālus, bet arī ar lielu rūpību veikt pašas guļbūves būvniecību, jo nekvalitatīvi uzbūvēta guļbūve, kuras sienām cauri vējo aukstums un kuras sienas jau pirmajā gadā sāk pelēt ir vislielākais apkaunojums guļbūvju būvniecības nozarei kopumā. Guļbūves ir viens no mūsu mantojumiem, kuru mums ir atstājuši mūsu senči.

Izmantojot gan sentēvu būvniecības metodes, gan mūsdienu metodes tiek uzbūvēta augstas kvalitātes guļbūve. Gatavās, kvalitatīvās guļbūvēs ir cilvēku veselībai īpaši labvēlīgs mikroklimats. Gatavas guļbūves pašas regulē mitrumu telpās, kad iekštelpās ir mitrs gaiss , koks no kā sastāv eko guļbūve uzņem mitrumu sevī, bet kad telpas ir sausas mitrums no kokiem nonāk atpakaļ telpā. Interesants fakts ir ne tikai par guļbūves mikroklimatu, bet arī par gatavas guļbūves siltuma regulāciju.

Lai guļbūve būtu pietiekami silta, ir jāizvēlas atbilstoša diametra guļbaļķi, kuri ar atbilstošiem savienojumiem ir jāsavieno, jo tikai tad, guļbūve būs pietiekami silta, baļķi uzņem siltumu no saules stariem un tas tiek uzkrāts ēkas sienās, bet kad telpas atdziest siltums no sienas baļķiem vienmērīgi izdalās iekštelpās. Līdz ar to, vasarā guļbūves iekštelpas ir patīkami vēsas, bet ziemā pietiekami siltas. Tikai šādu guļbūvju īpašnieki var pilnvērtīgi izbaudīt koka mājas patiesās vērtības un izprast eko guļbūves priekšrocības.

Koka mājas uzturēšana

Eko koka mājai, guļbūvei, tāpat kā jebkurai citai ēkai, ir nepieciešama kopšana visu tās pastāvēšanas laiku. Guļbūvei jāveic baļķu sienu tīrīšana, lai uz tām nenonāktu atmosfēras nokrišņi. Kā arī jau pirms guļbūves būvniecības ir jāparedz kāda veida apkuri tiks ierīkota guļbūvē, jo, ja tiks izvēlēta centrālā apkure, tad būs nepieciešams ierīkot papildus ventilācijas un mākslīgo gaisa mitrināšanu, jo savādāk gaisa mitrums guļbūves iekštelpās būs pārāk zems, līdz 30 procentiem, bet vēlamais gaisa mitrums telpu iekšpusē ir aptuveni 50 procenti. Guļbūves būvniecība ir ļoti atbildīgs lēmums, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas, mēs, Filwud komanda, iesakām ikvienam interesentam sazināties ar mūsu speciālistiem, kuri sniegs izsmeļošu informāciju, gan par guļbūves būvniecību, gan par gatavās guļbūves iekārtošanu un jauno eko dzīvesstilu.

Klientu atsauksmes par mūsu koka mājām

Filwud saviem klientiem piedāvā tikai augstākās kvalitātes koka mājas, kuras ir izstrādājuši un uzprojektējuši mūsu zinošie un pieredzējušie speciālisti. Mūsu komanda rūpējas par katru savu klientu, tāpēc Filwud mājaslapā- www.filwud.com, pie katras guļbūves projekta ir norādītas cenas un svarīgākie guļbūves parametri. Šāda veida informācija palīdz klientiem aprēķināt un saprast aptuvenās izmaksas savai sapņu guļbūvei, un izdarīt pareizo izvēli, kas, savukārt, noved pie labām atsauksmēm. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu klienti sniegs tikai pozitīvas atsauksmes, tāpēc aicinām klientus izteikt savas atsauksmes par mūsu guļbūvēm arī mūsu mājaslapā.

Filwud komanda uzskata, ka tikai klienta atsauksmes un ieteikumi, ļauj uzņēmumam pilnveidot koka mājas būvniecības procesu, kā arī pareizo materiālu izvēli.

Eko koka mājas mūsdienīgais iekārtojums

Iekārtot koka mājas ir daudz sarežģītāks uzdevums nekā iekārtot parasto ķieģeļu ēku. Vislielāko izaicinājumu rada tas, ka neviena siena koka mājās nav līdzena, tāpēc iekārtu iebūvēšana ēkā prasa daudz lielāku precizitāti. Jau projektējot koka mājas ir jāparedz, kur tiks uzstādītas iebūvējamās mēbeles un cik lielas tās būs.

Lai gan gatavas guļbūves klienti var iekārtot, izmantojot mūsdienīgās iekārtas un tehnikas, tomēr lielāks šarms piemīt tām guļbūvēm, kuru iekštelpu iekārtošanā izmantoti koku elementi. Mēs ļoti priecājamies, kad klienti izvēlas apvienot mūsdienīgo dizainu ar eko dizainu. Filwud klienti nereti izmanto mūsu pakalpojumu ne tikai koka mājas projekta izvēlei un būvniecībai, bet arī apkārtējās teritorijas labiekārtošanai.

Mūsu komanda piedāvā teritorijas bruģēšanas pakalpojumus, atpūtas stūrīšu ierīkošanu un pat bērnu laukumu izveidi blakus esošajai guļbūvei. Ar mūsu gatavajiem interjera projektiem Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapā, bet, protams, mēs esam gatavi uzņemties arī jaunus izaicinājumus un izstrādāt tieši Jūsu vēlmēm atbilstošus risinājumus, kuri vislabāk atbildīs tieši Jūsu atpūtas paradumiem.

Sazinieties ar mums un mēs atradīsim tieši Jums piemērotākās koka mājas, par atbilstošākajām cenām.

Filwud guļbūves