Guļbūves un izstrādājumi no guļbaļķiem

Guļbūves atpūtas namiņš Valmierā

Kvalitatīvas guļbūves un guļbaļķu izstrādājumi 

Guļbūves, guļbaļķu pirtis un nelielas guļbaļķu vasaras mājas – dažāda lieluma un veida no Latvijā augušām priedēm. Labas un kvalitatīvas guļbūves ir tas, ko cilvēki izvēlas, kad runa ir par sava mājokļa iegādi vai būvniecību no dabīgā un šeit pat Latvijā pieejamā materiāla – koka. Guļbūves mājām un to būvniecībai, kā arī būvniecības procesam ir sena pagātne, jo tā bija iespēja cilvēkiem celt mājokļus no pieejamiem un vēl jo vairāk dabas materiāliem. 

Guļbūves priekšrocības

Guļbūves spēj sniegt daudz priekšrocību un šeit ir runa ne tikai par lielisko mikroklimatu, kas pozitīvi ietekmē cilvēka ķermeni un garu, bet dzīvošana guļbūvē sniedz iespēju dzīvot mājoklī, kurā ir patīkami silts arī aukstākajos ziemas mēnešos. Tā kā guļbūves ir ēkas, kas izgatavotas no koka, tajās ir labs mikroklimats, tās var saukt par veselīgām cilvēka organismam. Tāpat guļbūvēm ir augsta siltumnoturība un varētu pat teikt, ka tās ir “zaļi” domājošu cilvēku izvēle, kas izvēlas pārbaudītas vērtības. Guļbūves var rūpnieciski izgatavot dažādas – gan pēc lieluma, gan izskata. Pašlaik tām pielieto mūsdienīgus risinājumus, bet noteikti tās vēl joprojām ir modē. 

Filwud izgatavos Jums piemērotas guļbūves mājas un piedāvās jau gatavas guļbūves

Filwud uzņēmumā no Latvijas priedēm top skaistas un kvalitatīvas guļbūves. Tās rūpnīcā var izgatavot gan pēc individuāliem risinājumiem, gan ir arī iespēja iegādāties jau gatavas guļbūves mājas, kas var tikt uzstādītas ikvienā īpašumā. Labus piemērus un guļbūves, kuras pārdod Filwud atradīsiet uzņēmuma mājas lapā www.filwud.com, kur ne tikai redzams paveiktais, bet arī piedāvājumā esošās gatavās guļbūves mājas. Visas cenas norādītas pie gatavās guļbūves, ko ir iespējams iegādāties, kā arī ir iespēja nosūtīt informāciju par izcenojumiem pēc sava plānojuma un vēlmēm, lai saprastu šāda varianta izcenojumu. Tāpat var ērti salīdzināt, kā cenas mainās atkarībā no guļbūves lieluma un saprast, kurš variants ir piemērotākais tieši Jums! Cenas aprēķinu Jums sniegs Filwud komanda pēc Jūsu iesniegtajiem parametriem, ja aizpildīsiet cenu kalkulatoru, kurš atrodas mājas lapā. Individuāli risinājumi un Jūsu ideju realizācija no projekta izstrādes līdz gatavai guļbūves mājai, kas slejas Jūsu īpašumā. 

Guļbūves montāža

Cilvēkam, kurš ir izvēlējies iegādāties gatavu guļbūvi, darbu sāk Filwud komanda, kura rūpnīcā sagatavotos apaļkokus nogādā īpašumā un uzsāk montāžas darbus. Pirms montāžas procesa uzsākšanas ir nepieciešams veikt priekšdarbus, tajā skaitā arī pamatu izbūvi. Lai process noritētu veiksmīgi no paša pirmssākuma, kurā tiek veikta plānošana, veikti sagatavošanās darbi, arī šo darbu var paveikt arī Filwud komanda. Mūsdienās tehnoloģiju attīstība ir attīstījusies tiktāl, ka cilvēkiem ir iespēja iegādāties jau gatavas guļbūves mājas. Pēc vārdu savienojuma gatavas guļbūves jau vien var noprast, ka tās tiek rūpnīcā tiek sagatavotas gatavas. Gatavās guļbūves tiek montētas klienta īpašumā, sākot no brīža, kad apaļkoku baļķi tiek nogādāti īpašumā. Viens būtisks ieguvums iegādājoties gatavas mājas – klientam nebūs gadiem ilgs būvniecības process īpašumā un gadiem ilga gaidīšana līdz varēs apdzīvot māju. Šādi var ieekonomēt laiku, atbrīvot no liekām problēmām  par būvgružiem, dažādām formalitātēm un saskaņošanām. Gatavas guļbūves mājas no iegādes līdz montāžas brīža aizņem daudz mazāk laika nekā standarta veidā celta māja.  Gatavas guļbūves – labas atsauksmes, dažādas cenas un eko produkts savas dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Filwud virzītājspēks guļbūves ražošanā 

Tieši pieredze un klientu atsauksmes ļauj uzņēmumam virzīties uz priekšu un saprast, ka guļbūves nezaudē savu popularitāti arī tad, kad ir iespēja celt māju arī no cita veida materiāliem. Guļbūves tika celtas senos laikos, tās tiek celtas arī mūsdienās, un tās noteikti nezaudēs savu popularitāti cilvēku vidū arī nākotnē. To pierāda fakts, ka guļbūves bija populāras senos laikos ne tikai Latvijā, bet arī citur. Turklāt tās spēj saglabāties ne vienu gadsimtu vien, kas pierāda to, ka guļbūves būvniecība ir ieguldījums ilgam laikam. Kad mūsdienās ir pieejamas dažādas tehnoloģijas un interjera risinājumi, guļbūves projektus var izstrādāt visdažādākos, ja vien iespējas to ļauj un guļbūves izgatavotājs spēj izpildīt vēlmes. Filwud komanda izveidos guļbūves projektu tieši tādu kādu vēlēsieties, piedāvājot savus risinājumus un ieteikumus, lai kopā taptu guļbūves projekts, kas apmierina visas puses. 

Guļbūves no Filwud