Guļbūves pirts projekti, cenas un būvniecības izmaksas

Dažādi guļbūves pirts projekti

SIA IS ir pieredzes bagāts guļbūves ražošanas un būvniecības uzņēmums, un tā piedāvājumā ir dažādi gatavi guļbūves pirts projekti. Ikviens klients var izvēlēties sev sirdij vistuvāko un dzīvesstilam atbilstošāko no piedāvātajiem gataviem guļbūves pirts projektiem. Savukārt, ja nekas no piedāvātā neapmierina mūsu jauno klientu, tas nebūt nenozīmē, ka nevaram izveidot veiksmīgu sadarbību.

Dažādi guļbūves pirts projekti ar jau gataviem būvniecības risinājumiem atspoguļo tikai daļu no mūsu pieredzes un līdz šim realizētajiem projektiem. Individuāli projekti tiek realizēti ne retums un ikvienam klientam, kurš vēlas izmantot šo iespēju, sniedzam konsultācijas un ieteikumus. Jo tikai sadarbojoties un pārrunājot visas detaļas, varēsim nonākt līdz veiksmīgam kopsaucējam.

Cilvēkiem, kas vēlas realizēt savas guļbūves mājas vai pirts projekta idejas, tās ne tikai ieraudzīt uz papīra, bet arī dzīvē, ir vērts aplūkot Filwud guļbūvju būvniecības piedāvājumu uzņēmuma mājas lapā. Dažādi gatavi guļbūves pirts projekti aplūkojami ne tikai dodoties uz mājas lapu, bet arī tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem klātienē. Ikvienu no projektiem ir iespējams izmanīt, to pielāgojot un izstrādājot individuālus projektus pēc klienta vēlmēm.

Filwud izstrādātos un piedāvātos guļbūves projektus var iedalīt trīs lielās kategorijās, izdalot tās pēc gatavā rezultāta:

guļbūves pirts projekti,
guļbūves mājas projekti,
citi realizētie projekti.
Visi Filwud darbi, izgatavojot visdažādākās guļbaļķu mājas un lietas, ražošanas procesā tiek izstrādāti pēc vislielākās rūpības mūsu uzņēmuma ražotnē, lai jau klienta īpašumā taptu guļbūves, kas kalpos vairākus gadu desmitus.

Filwud gatavie guļbūves pirts projekti

Gatavi guļbūves pirts projekti – dažāda lieluma pirtis ar vienu vai vairākiem stāviem, ērtu un pārdomātu ēkas plānojumu, tas viss tieši Jums no Filwud!
Cenas gataviem pirts projektiem nosaka vairāki faktori, kur galveno lomu spēlē tieši klienta ambīcijas un vēlmes. Nelielu ieskatu guļbūves pirts būvniecības projektos varat gūt apmeklējot mājas lapas www.filwud.com sadaļu guļbūves, šeit atradīsiet arī cenas par kādām piedāvājam tās iegādāties un rast ieskatu izmaksās, ja vēlaties izveidot individuālu projektu.
Dažādu guļbūvju ēku projektēšana ir sarežģīts, laikietilpīgs un arī atbildīgs process. Šajā procesā ir svarīgi ņemt vērā ne tikai galarezultāta jeb mājokļa vai pirts ārējo izskatu, bet arī visas konstrukcijas kopējo sarežģītību un pareizu to izveidi.

Tikpat svarīgi izveidot ērtu plānojumu, lai guļbūvē būtu patīkami uzturēties un telpas būtu viegli apkurināt, saglabājot ēkā siltumu arī aukstajos ziemas mēnešos. Visi Filwud gatavi guļbūves pirts projekti ir pārdomāti, ievērojot labas guļbūves būvniecības parametrus, lai piedāvātu klientiem kvalitatīvus lielākus un mazākus projektus, piestrādājot pie visdažādākajiem sīkumiem. Savukārt, individuālus guļbaļķu ēku projektus izstrādāsim ņemot vērā cilvēka vēlmes un iespējas tās realizēt, abpusēji iegūstot vislabāko rezultātu. Ja individualitāte un Jūsu vēlmju piepildījums Jums ir svarīgs, Filwud komanda mēģinās risinājumus, lai pārvērstu tos realitātē.

Guļbūves pirts projekti – no idejas līdz rezultātam

Cilvēkam doma par māju dzimst līdz ar ideju par to, kādu to vēlas. Guļbūves un koka mājas ir viens no variantiem, kā savu māju izveidot par individuālu projektu, pielāgojot to pēc savām vēlmēm. Idejas varat smelties no Filwud gatavajiem guļbūvju projektiem. Pie jebkura projekta norādītas cenas, lai klientam rastos priekšstats cik lielas ir izmaksas šādām mājām, kā arī varētu aprēķināt izmaksas, kas veidosies visā mājas būvniecības procesā. Kas ir šīs izmaksas? Izmaksas veidos ne tikai pats mājas projekts un tā būvniecība Jūsu īpašumā, papildus tam ir ēkas pamatu izbūves izmaksas, apkures izmaksas atkarībā no izvēlētās apkures, guļbūves logu izvēles un vēl daudz, daudz citu aspektu. Tādēļ aicinām vērsties pie mūsu konsultantiem, kuri palīdzēs visā mājas būvniecības procesā ar labiem ieteikumiem un padomiem.
Aplūkosim gatavas guļbūves pirts projekta piemērus.

Šeit redzams, ka uzņēmums izgatavo pirtis ar pavisam nelielu dzīvojamo platību, piemēram, ar 12m2 lielu kopējo platību, lai pildītu tikai pirts telpas funkcijas. Un tāpat ir pavisam citas kategorijas pirtis ar lielāku kopējo platību, kas lieliski kalpo ne tikai, lai izbaudītu pirts priekus, bet būtu pat apdzīvojama visu gadu.
Līdz ar to no guļbaļķiem var izgatavot gan lieliskas mājas un pirtis, gan dažādas palīgēkas un citas skaistas lietas, kas lieliski papildinās kopējo koka mājas tēlu.

Gatavas guļbūves FILWUD