Guļbūves pirtis saglabā savu tradicionālo vērtību

Gatava guļbūves pirts vai māja 51m2

Guļbūves pirts kā neatņemama latviešu pirts tradīcijas sastāvdaļa

Tradicionālā latviešu lauku sētā bieži vien var redzēt ne tikai dzīvojamo māju, bet arī guļbūves pirtis, kas nereti saglabājušās vēl no seniem laikiem. Tomēr arī pašlaik cilvēki izvēlas būvēt guļbūves pirtis kā atsevišķi stāvošās ēkas vai brīvdienu mājas, kas lieliski papildina kopējo mājas ainavu. 

Mūsdienās guļbūves pirtis ir vieta, kur izklaide tiek apvienota ar praktisko – iespēju kārtīgi nomazgāties un izkarsēties. Tomēr tas vēl nav viss, jo latviešiem dziļi sirdī ir saglabājušies senču veiktie rituāli un tradīcijas, kas cieši saistītas ar pirti un to nozīmīgumu senāk. Daudzi vēl joprojām piekopj senās tradīcijas un par kārtīgām pirtīm uzskata guļbūves pirtis, kas celtas tieši šim mērķim. Senāk iespēja nomazgāties bija viens no galvenajiem iemesliem kāpēc vismaz reizi nedēļā tika kurināta pirts. Mūsdienās, kad tā vairs nav prioritāte, pirts ir vieta, kur cilvēki atpūšas pēc darba, veic relaksējošus pirts rituālus, attīra ne tikai ķermeni, bet arī prātu un tajās tiek labi pavadīts laiks ar draugiem. Tā varētu turpināt vēl un vēl. Un viens no šiem iemesliem ir vissvarīgākais, lai cilvēks vēlētos iegādāties vai lemtu par guļbūves pirts būvniecību vai iegādi.

Guļbūves pirtis var būt atsevišķi stāvošas ēkas, kas bieži vien apvieno vairākas funkcijas  – ne tikai pašu pirts telpu, bet arī papildu vietu, kur svinēt svētkus un radot papildus gultasvietas ciemiņiem. Tieši tāpēc svarīgi izvēlēties guļbūves pirti, kas apvienos praktisko ar nepieciešamo. Cenas ziņā guļbūves kā brīvdienu mājas noteikti izmaksās dārgāk, bet izvērtējot piedāvājumus, kur pārdod guļbūves pirtis un izvēloties tās lielākas un prakstikākas, Jūs noteikti būsiet lielāks ieguvējs. 

Laiks būvēt vai iegādāties gatavu guļbūves pirti

Jaunais gads ir uzņēmis apgriezienus un ir laiks plānot būvniecības darbus, ja vēlaties to paspēt uzcelt vēl šajā gadā. Ja vēlaties iegādāties guļbūves pirti vai sākt tās būvniecību, tad šis ir īstais brīdis to sākt. Turklāt pašlaik ir iespēja guļbūves pirti celt gan no pašiem pamatiem, izplānojot sev vispiemērotāko dizainu, gan iegādāties gatavas guļbūves pirtis. Ja vēlaties ietaupīt laiku uz projektēšanu, materiālu un aprīkojuma izvēli, celtnieku meklēšanu, kā arī būt drošs par pirts kvalitāti, var pirkt jau gatavu guļbūves pirti. Piedāvājums ir pietiekami plašs, lai spētu izvēlēties sev vispiemērotāko variantu.

Meklē plašāku informāciju www.filwud.com mājas lapā. Zem sadaļas Cenas iegūsiet papildus informāciju par ēkas veidu, kopējo ēkas platību, kā arī iegūsiet informāciju kādas ir cenas konkrētajai ēkai. Savukārt zem sadaļas Guļbūves atradīsiet jau plašāku informāciju par to kādas guļbūves ēkas pārdod Filwud kompānija. Lētas guļbūves un guļbūves pirtis, par pieņemamu cenu. Jau gatavas guļbūves pirtis ar bildēm, kur redzēsiet kas līdz šim paveikts, kāds ir telpu plānojums un gala rezultāts. 

Ko pārdod un kādas guļbūves var piedāvāt Filwud 

Kā pārliecināties, ka Filwud pārdod pieejamas un lētas guļbūves pirtis? Guļbūves cenu kalkulators sniegs priekšstatu par piedāvājumu un Jums taps skaidrāks par cenas veidošanos, kas to ietekmē un kā mainās atkarībā no dažādiem parametriem. Ja Jums interesē cenas guļbūvēm – pirtis, dzīvojamās mājas vai lapenes izveide, tad norādiet nepieciešamo informāciju un saņemsiet cenas piedāvājumu. 

Tagad guļbūves pirtis var uzbūvēt samērā lielas, tajās var uzņemt un izmitināt viesus, kā arī tajās var dzīvot vasaras mēnešos vai pat visu gadu. Visbiežāk pirmajā stāvā ir izvietota pirts telpa, ģērbtuve, duša un tualete, kā arī atpūtas telpa ar nelielu virtuvi, bet otrajā stāvā vai bēniņos ir vairākas nelielas istabiņas. Pie guļbūves pirts var izveidot terasi, kas lieliski noderēs siltākajos gada mēnešo, lai pēc pirts ieelpotu svaigu gaisu vai lūkojoties dabas skaistumā, nesteidzīgi dzert tēju. Nereti pirti būvē pie atklātiem ūdeņiem – pie ezera, upes vai dīķa. Labi, ja blakus aug lieli koki, kas aizsargā no vējiem un pasargā no nevēlamiem skatieniem, radot pašiem savu miera ostu.

Filwud guļbūves pirtis