Guļbūves mājas tradīcionālais un mūdienīgais risinājums

Guļbūves atpūtas namiņš Valmierā

Guļbūves mājas mūsdienu laikmetīgajā ainavā

Guļbūves – no viņu vēstures un pirmsākumiem līdz viņu skaistumam mūsdienās, to izturībai un nebeidzamai daudzpusībai. Guļbūves mājas īsi sakot, ir lieliskas un tajā pašā laikā arī vērtība, kas spējusi tāda saglabāties gadsimtiem ilgi.

Nav daudz kvalitatīvu un pārbaudītu lietu, kas spēj tādas palikt gadsimtiem ilgi, turklāt būt arī pieprasītām, bet guļbūves mājas ir sevi pierādījušas. Mūsdienās pieejami kvalitatīvi darba rīki, pateicoties kuriem no koka var izveidot tik dažādas un daudzpusīgas guļbūves. Turklāt cenas nav kosmiskas, lai sapnis par to būvniecību liktos tāls sapnis. Pašlaik ļoti moderni iegādāties gatavās guļbūves mājas, kas gan nav tik plaši zināms veids, kā iegādāties sev mājokli, tomēr tā ir lieliska opcija nepieciešamības gadījumā. Ātra iespēja, kā tik pie savas sapņu mājokļa, brīvdienu vai vasaras mājas.

Filwud risinājumi guļbūves mājai, pirtij vai nelielas brīvdienu mājai

No Latvijas priedēm ražotas guļbūves mājas ražo tepat Valmiermuižā. Lai Jums rastos labāks priekšstats par Filwud uzņēmuma darbības principiem un guļbūves mājas daudzveidībām, pievērsīsim uzmanību jau paveiktajam. Labi piemēri ir aplūkoti šajā uzņēmuma mājas lapā www.filwud.com, kur ne tikai redzams paveiktais, bet arī piedāvājumā esošās gatavās guļbūves mājas. Vēl būtiski pieminēt, ka gatavo guļbūvju cenas arī ir norādītas, turklāt viegli salīdzināt kā cenas mainās atkarībā no mājas stāvu skaita un kopējās platības. Ērti pārskatāma tabula ar visiem galvenajiem parametriem, kas daudz ātrāk ļauj pieņem lēmumu par veiksmīgāko risinājumu tieši Jums. Neatradāt to, ko meklējat vai vēlaties pavisam citādāku guļbūves māju? Cenas aprēķins pēc Jūsu iesniegtajiem parametriem Jums sniegs Filwud komanda, ja aizpildīsiet cenu kalkulatoru tieši mūsu mājas lapā. Tomēr, ja Jums patīk tiešā saziņa un visu vēlaties izrunāt aci pret aci, tad Jums vispiemērotākais variants būs sazināšanās ar Filwud speciālistiem. Turklāt Filwud ne tikai pārdod guļbūves, bet veic arī guļbūves būvniecības un uzstādīšanas darbus. Individuāli risinājumi un Jūsu ideju realizācija no projekta izstrādes līdz gatavi guļbūves mājai, kas slejas Jūsu īpašumā.

Kas slēpjas guļbūves māju burvībā?

Guļbūves māja ir ērta un relaksējoša, ar dabiskuma piesitienu un patīkamu dzīvošanu tajā, jo ir elpojoša jeb bieži vien saukta arī par “dzīvu” māju. Bieži vien cilvēki atzīst, ka daļa no guļbūves mājas burvības slēpjas to neapstrādātajās iekštelpās. Varbūt tas, ka dienas beigās gaisma spīd uz baļķu sienām un griestiem vai vienkārši, sēžot uz lieveņa šūpolēs, var vērot guļbaļķus, sniedz relaksējošas izjūtas un mājīgumu. Burvība, kuru var izbaudīt ne tikai vasaras siltajos mēnešos, bet arī ziemas spelgonī, paslēpjoties mājīgajā guļbūvē.
Koks ir ne tikai galvenais pamata guļbūves celtniecības materiāls, bet arī iekštelpu veidojošais elements. Guļbūvei izmantoto koku nav nepieciešams apstrādāt ar papildus materiāliem, kā ģipškartons, tapetes vai citiem apdares materiāliem. Protams, to var papildināt ar dažādiem apdares materiāliem, taču lai nezustu guļbūves burvība, to parasti cenšas saglabāt pēc iespējas neskartāku. Koks ir dabas būtiska sastāvaļa, ne velti bez tā mūsu pasaule nevarētu pastāvēt. Tas ir arī lielisks celtniecības materiāls, kas plaši tika izmantots senāk un vēl joprojām izmanto dažādu lietu izgatavošanai arī mūsdienās. Kad vēl nebija pieejami moderni celtniecības materiāli, tad koka mājas bija ierasta lieta lauku sētās. Mūsdienās, pateicoties dažādu tehnoloģiju izmantošanai, var radīt mājas, kas piemērotas mūsdienu prasīgajai paaudzei.

Guļbūve mājas, kā sasniedzams mērķis

Mūsdienās guļbūves mājas ar labu telpu plānojumu var izveidot par lieliskām dzīvojamām mājām vai atpūtas mājām ar pirti. Kad koks tiek izmantos guļbūves izgatavošanai, tas ir pavisam citādāk nekā celt māju no gataviem keramzīta blokiem vai koka karkasa māju. Cena protams ir diskutabls un lielā mērā arī gaumes jautājums attiecībā pret būvniecības materiāla izvēli. Redzot un salīdzinot izmaksas, ko prasa mājas celtniecība no dažādiem materiāliem, gatavas guļbūves iegāde vai celtniecība var nešķist nekas neiespējams. Atšķirībā no citiem mājokļu veidiem, kuros arvien vairāk un vairāk parādās dažādas tehnoloģijas un jauninājumi, guļbūves mājas ir kā svaigs atelpas brīdis un iespēja kaut nedaudz aizbēgt no mūsdienu straujā ritma, patveroties savā omulīgajā guļbūves mājā, radot nelielu miera ostu.

Filwud guļbūves