Guļbūve mājai, vasarnīcai un pirtij

Gatava guļbūves pirts vai māja 51m2

Guļbūves konstrukcija privātmājai, vasarnīcai vai pirtij

Pat mūsdienās, kad daudzi izvēlas gāzbetona vai koka karkasa mājas, kā vienas no pievilcīgākajām un ilgtspējīgākājām mājām vēl joprojām tiek uzskatītas guļbūves mājas. Guļbūves, kas izgatavotas no apaļkokiem, būs siltas, jo baļķiem piemīt zema siltumvadītspēja un augsta spēja saglabāt siltumu.

Koks pats par sevi ir ļoti izturīgs materiāls, kurš kalpo par pamatizejvielu ļoti daudzām lietām, tajā skaitā arī koka mājām. Varētu teikt, ka koks senāk bija viens galvenajiem celtniecības materiāliem, kas kalpoja māju būvniecībā. Ja uztrauc ugunsdrošība, tad papildus guļbūves mājas ugunsdrošībai, to var apstrādāt ar dažādiem speciāliem līdzekļiem, kā arī nodrošināt guļbūvē dūmu detektorus un apstrādāt baļķus pret mitruma un pelējuma sēnīšu izplatīšanos.

Koki, kas tiek izmantots guļbūvju baļķu izgatavošanā, lielākoties ir skuju koki – egle, priede, lapegle, ciedrs. Cenas cita veida kokmateriālam ir daudz augstākas, līdz ar to arī šie materiāli ir mazāk populāri. Filwud kompānija guļbūvju ražošanā izmanto priedes apaļkoka baļķus, kas tiek sagatavoti no Latvijā augušām priedēm. Ekspertu pētījumi liecina, ka vispiemērotākie baļķi guļbūvju ražošanai, kas labi uztur siltumu mājoklī, ir ar diametru vismaz 20cm diametrā. Apaļkoku apstrādes kvalitāte pozitīvi iespaido guļbūves estētiskās īpašības. Tas ļaus izvairīties no papildus materiālu izlietojuma mājas ārējai apdarei, turklāt dažos gadījumos arī iekšējo apdari šādās mājās praktiski neveic. Ja apaļiem baļķiem ir gandrīz slīpēta virsma, tad veidojas neatkārtojams dabiskās koksnes raksts, kas ir īsta dabas fantāzijas izpausme, ko nav iespējams aizvietot ar cilvēka iztēlē radītajiem zīmējumiem. 

Modernas un gatavas guļbūves mājas 

Filwud ir lieliska izvēle sava jaunā majokļa iegādei, jo ražotnē tiek izgatavotas gan mājas pēc klienta vēlmēm un izstrādātā projekta, gan arī  gatavas tipveida mājas, lapenes, pirtis u.c. lietas, kas izgatavotas no priežu apaļkokiem. Gatavas guļbūves mājas tiek ražotas ar vislielāko rūpību, pateicoties ražotnē strādājošajiem speciālistiem, kas ar savu pieredzi un zināšanām sagatavo apaļkokus, kas vēlāk top lieliskās guļbūvēs. Filwud piedāvājumā atradīsiet jau gatavas guļbūves mājas, kuru cenas ir diezgan atšķirīgas, jo viss ir atkarīgs no mājas lieluma un kopējās platības. Piedāvājumā atradīsiet dažādus gatavas mājas tipveida projektus, kurus izpētot sapratīsiet vai konkrētā gatavā guļbūve būs Jums piemērota. Kā nereti atzīst cilvēki, tad iegādāties gatavas mājas nozīmē to, ka nebūs jātērē laiks plānošanai un jāorganizē regulāras tikšanās, lai nonāktu pie risinājuma, kas apmierinās klienta vēlmes un izgatavotāja iespējas. Tas noteikti atvieglo izvēli, ierobežotā laikā. Gatavajos māju projektos var atrast gan vienstāva nelielas kvadratūras guļbūves mājas un pirtis, gan lielākas divstāvu mājas, kur otrajā stāvā var izvietot pat papildus guļvietas. 

Ko nozīmē iegādāties gatavas mājas?

Mūsdienās gatavas mājas piedāvā dažādi ražotāji. Tomēr jāatzīst, ka visbiežāk gatavas mājas ir celtas no kokmateriāliem, vai tās ir koka karkasa mājas vai guļbūves, kas tiek aiztransportētas un sastellētas īpašumā. Gatavas mājas, tā ir iespēja bez liekām problēmām un laika tērēšanas, īsā laikā iegādāties gatavu māju un uzstādīt to savā īpašumā. Gatava māja nozīmē to, ka Jums nebūs jāsatraucas par nemitīgiem būvgružiem, trokšņiem un ilgu būvniecības procesu Jūsu īpašumā. Guļbūves mūsdienās var izgatavot jau pēc iepriekš izstrādāta projekta, radot gatavas mājas, kurām tikai nepieciešams veikt montāžu uz jaunā īpašnieka zemes.

Pārdomāts eksterjers un interjers Jūsu pirtij un vasarnīcai

Apaļkoki var tikt izmantoti gan mājai, gan pirtij un vasarnīcai, kas top par lieliskām guļbūvēm. Vasarnīcai un pirtij īpaši svarīgs ir telpu plānojums un to lielums. Atšķirībā no mājas, vasarnīcai telpas jāpielāgo vajadzībām, bet nepārspīlējot ar telpu lielumu, lai būtu viss nepieciešamais bez nekā lieka. Pirtij savukārt iekārtojumu var plānot tādu, lai tajā būtu telpa, kurā atpūsties un pirts telpa ar lāvu un pirtskrāsni, kur pērties.

Guļbūves pirtij atpūtas telpu var apvienot ar virtuvi, izplānojot atpūtas telpu pietiekami plašu, bet apvienojot to ar visu nepieciešamo pilnvērtīgai atpūtai pēc pēršanās pirtī. Cenas gatavām pirts guļbūvēm, ir zemākas nekā individuālu projektu guļbūvēm, kas paredzētas ģimenes mājoklim. Turklāt cenas ir zemākas tāpēc, ka guļbūves pirtij ir mazākas, tām visbiežāk ir tikai viens stāvs un tās ir daudz kompaktākas. Klientu vajadzībām kompānija Filwud ir izveidojusi sadaļu uzņēmuma mājas lapā www.filwud.com, kur var aplūkot piedāvājumā esošās gatavās guļbūves, kas paredzētas gan pirtij, gan vasarnīcai, kā arī pie katra mājas modeļa ir pievienota papildus informācija, kur norādītas guļbūves cenas, vispārējais apraksts un citi būtiski guļbūves tehniskie un telpiskie parametri. Turklāt, tur atradīsiet arī kontaktinformāciju kā sazināties ar uzņēmuma speciālistiem, kas palīdzēs tik skaidrībā ar izvēli. 

Gatavās guļbūves no Filwud