Gatavās koka mājas: ražots Latvijā

Gatavas koka mājas no guļbaļķiem ir lielisks risinājums Jūsu jaunajai privātmājai

Privātmāju būvniecība mūsdienās ir kļuvusi ļoti modernizēta, piedāvājot cilvēkiem iegādāties jau gatavas koka mājas. Jaunā mājas īpašnieka īpašumā uz izveidotajiem pamatiem notiek koka privātmājas montāža pēc iepriekš izstrādātā plāna, kur gala rezultātā tam ir gatava koka māja, kas ir gan estētiski pievilcīga, gan sniedz daudz citu priekšrocību.

SIA IS guļbaļķu ražošanas uzņēmumā darbojas divas ražošanas līnijas, komplektējot gatavas koka mājas, kas ražotas no kvalitatīvi apstrādātiem apaļkoku baļķiem, kas tālāk jau Jūsu īpašumā top par skaistu guļbūves privātmāju. Gatavas koka mājas nav viena standarta vai tipveida projekta mājas.

Aplūkojot SIA IS mājas lapā www.filwud.com esošo galeriju, Jūs varat pārliecināties par to, cik daudz un dažādas var būt gatavas koka mājas, kā tās izskatās dzīvē un iespējams pat izvēlēties sev vispiemērotāko gatavas koka mājas projektu.

Pievilcīgas un ekoloģiskas gatavas koka mājas

Cilvēki visā pasaulē bieži vien savu privātmājas izvēli izdara par labu koka mājām, uzskatot, ka tieši koks ir vispiemērotākais materiāls kvalitatīvas dzīves ikdienas vides radīšanai. Un ne velti, jo koks gadu gadsimtiem ir pierādījis, ka ir lielisks būvniecības materiāls, kuru var izmantot dažādos veidos un dažādām ēkām. Cilvēki novērtē šo materiālu, kas ir ekoloģisks un lieliski der par būvniecības galveno elementu guļbūvju mājās.

Dzīvojot koka mājā, tā spēj pozitīvi ietekmēt mājas iemītnieku labsajūtu un veselību. Tāpat koks mājoklī nodrošina labu termoizolāciju jebkurā gadalaikā: vasarā – patīkami vēss, savukārt ziemā nodrošinot labu siltumizolāciju. Koka spēja uzturēt ideālu gaisa mitrumu mājoklī nodrošina labu gaisa kvalitāti tajā, līdz ar to koka mājā nekrājas putekļi un baktērijas, neveidojas statiskā elektrība. Mājokļa iemītniekiem laba gaisa kvalitāte gatavā koka mājā palīdz izvairīties no alerģiju un elpceļu slimību veidošanos.

Senos laikos koka un guļbaļķu mājas bija lielā cieņā, lai gan nevarētu teikt, ka mūsdienās pieprasījums pēc tām būtu mazinājies. Lai gan mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi moderni būvniecības materiāli, tomēr koka mājas ir ilgmūžīgas un tās ir ieguldījumu vērts pirkums.

Cilvēkiem mūsdienās ir tieksme iegādāties arvien jaunas un modernas tehnoloģijas, izvēlēties jaunievedumus, mainīt iekārtojumu un nemitīgi arvien tiekties pēc kaut kā jauna, taču nereti izrādās, ka tieši gadiem pārbaudītās vērtības, kā koks un guļbaļķu māja, ir tās stabilākās un ilgmūžīgākās. Tāpat cilvēki arvien vairāk cilvēku novērtē tradīcijas, dzīvi veselīgā vidē un saudzīgu attieksmi pret pasauli. Koks ir dabas dots materiāls, kas strādā cilvēka labā, veicinot pilnvērtīgas dzīves kvalitātes veicināšanu.

Modernas gatavas koka mājas

SIA IS ir lieliska izvēle, jo šeit ražotās gatavas koka guļbūvju mājas ir modernas un tiek ražotas ar vislielāko rūpību, ražotnē strādājot speciālistiem ar lielu pieredzi un zināšanām apaļkoku baļķu apstrādē. SIA IS piedāvājumā gatavas koka mājas cenas ir dažādas, jo piedāvājumā ir dažādi gatavi māju projekti. Gatavajos projektos varēsiet atrast gan vienstāva nelielas kvadratūras mājas, gan lielākas divstāvu guļbūves mājas, kur otrajā stāvā izvietotas papildus istabas.

Gatavas koka mājas – bez liekām problēmām un laika zaudēšanas, īsā laikā iegūstot gatavu māju savā īpašumā. Gatavas koka mājas nozīmē to, ka Jums nebūs jāsatraucas par nemitīgiem būvgružiem, trokšņiem un ilgu būvniecības procesu Jūsu īpašumā. Guļbūves mūsdienās var izgatavot jau pēc iepriekš izstrādāta plāna, tādā veidā tās ir jau gatavas koka mājas, kurām tikai nepieciešams veikt montāžu uz jaunā īpašnieka zemes.

Modernas un pārdomāti izplānotas gatavas koka mājas lieliski izskatīsies jebkurā īpašumā, vai tas ir liels un plašs īpašums vai neliels iegādāts zemes gabals, tā būs lieliska māja ikvienam. Koka mājas, it īpaši guļbūves, lieliski iederas jebkurā ainavā, kā arī tās ir pievilcīgas un neprasa papildus apdari gan no iekšpuses, gan ārpuses. Guļbūves iekšpusi papildus apstrādājot vai izmantojot dažādus apdares materiālus var zaudēt lielu daļu no patiesās šī mājas burvības un dabiskuma.

Tādēļ noteikti pārliecinieties vai gatavas koka mājas interjerā Jums tiešām ir nepieciešams kaut ko mainīt.

Nemeklējiet tālu, ietaupiet savu laiku un izvēlieties gatavas koka mājas no SIA IS! Sīkāku informāciju un gatavos projektus varat aplūkot mājas lapā www.filwud.com