Gatavās guļbūves pirtis no Valmieras

Gatava ģulbūves pirts Jūsu īpašumā

Gatava ģulbūves pirts ir lielisks risinājums, lai ietaupītu laiku un bez liekas piepūles iegūtu savā īpašumā pirti, kuru Jums atliek tikai novietot uz sava zemes gabala. Visdažādāko veidu, lieluma un izskata gatava ģulbūves pirts izskatīsies pievilcīgi gan mazākā, gan lielākā īpašumā, gan pie ezera un pļavas vidū.
Ģulbūves ir bijušas cieņā gan senākos laikos, gan arī mūsdienās, jo tās ir veidotas no dabiska materiāla, kā arī tām piemīt daudz pozitīvu aspektu. Mūsu izgatavotā gatavā gulbūves pirts sniegs ne tikai baudu ķermenim, kad to izmantosiet galvenajam mērķim – pirts prieku baudīšanai, bet arī lieliski izskaties kopējā dabas ainavā. Ekoloģiska un elpojoša, ar labu mikroklimatu un augstu siltumnoturību, kā arī zemu enerģijas patēriņu – tā varētu raksturot mūsu gatavoto ģulbūves pirti.
Gatavu ģulbūves pirti var izvēlēties ikviens, kas savā īpašumā vēlas pats savu pirti, bet nevēlas to celt vai tērēt laiku un gatavot projektu, kā arī saskaņot visu nepieciešamo dokumentāciju. Tāpat gatavās ģulbūves ir piemērots risinājums tūrisma biznesam, kā arī pirts rituālu cienītājiem, kuri vēlas izbaudīt vai sniegt kārtīgu pirts procedūru saviem klientiem. Bez lieka un mākslīga siltinājuma, ekoloģiska un dabīga, pirts, kas celta no mūsu pašu Latvijā iegūtajiem apaļkoka baļķiem. Lieliska izvēle par ilgmūžīgu ieguldījumu!

Gatava ģulbūves pirts Jūsu izvēlei

Ikvienam interesentam ir iespēja ērti aplūkot uzņēmuma SIA IS piedāvātās gatavās ģulbūves mājas  lapā www.filwud.com. Šeit Jūs varat redzēt kādas guļbūves pārdod SIA IS uzņēmums, pārlūkot visu piedāvājumu, salīdzināt ģulbūvju veidus, to izmērus un cenas katrai gatavai ģulbūves pirtij. Salīdzinājumā ar citiem piedāvājumiem lēti un gatavi ģulbūves pirts varianti ar pārdomātu iekštelpu dizainu un ērtu telpu plānojumu tiek piedāvāti no SIA IS. Uzņēmumā ar augstu precizitāti un kvalitāti tiek sagatavoti virpoti apaļkoku baļķi, lai nodrošinātos pret kļūdām un nepilnībām, neatbilstību pieļaušanu tālāk būvniecības procesā. SIA IS pārdod saviem klientiem augstas kvalitātes gatavas ģuļbūves pirtis, nodrošinot arī to uzstādīšanu, kā arī realizējot individuālus projektus pēc klienta vēlmēm.
Mūsdienās ir zināmi vairāki simti tradicionālo guļbūves celtniecības veidi, kurus izmanto visā pasaulē. Šie veidi atšķiras ar izmantoto baļķu formu un mājas stūru jeb pakšu veidošanas stilu. Senas tradīcijas un ieražas ir veicinājušas noteiktu stilu piekopšanu konkrētajā reģionā. SIA IS darbība un ražošana ir balstīta uz mūsdienu tehnoloģiskajiem ražošanas risinājumiem, kas nodrošina gan kvalitāti, gan konkurētspējīgu cenu guļbūvju ražošanā. Uzņēmumā strādā kokapstrādes un guļbūvju ražošanas speciālisti, kas ar savām zināšanām spēj izveidot augstvērtīgas un kvalitatīvas gatavas guļbūves pirtis, pielietojot konstrukcijas risinājumus un stūru savienojumu tehnoloģiju, nodrošinot pirts aizsardzību pret mitrumu, vēju un salu.

Gatava guļbūves pirts no virpotiem baļķiem

Guļbūves visbiežāk būvē vai nu no priedes vai egles baļķiem, bet neatkarīgi no koka šķirnes izvēles, pašas pirts būvniecības process ir vienāds. SIA IS guļbūves tiek būvētas no virpotiem priedes koka baļķiem, apstrādājot rūpnieciski uzņēmuma ražotnē Valmiermuižā. Pēc formas virpotie baļķi atgādina ar cirvi tēstos baļķus, bet tā kā tie tiek rūpnieciski apstrādāti, tad tie ir daudz precīzākas formas. Gatavas guļbūves pirts ražošanas procesā tiek izmantoti līdz galam neizžāvēti baļķi, kuri dabiski izžūst, kad guļbūve ir uzbūvēta un tiek apdzīvota. Visi nepieciešamie virpotie baļķi jebkurai gatavai guļbūves pirtij vai jebkuram citam guļbūves tipam tiek sagatavoti mūsu uzņēmuma ražotnē, līdz ar to arī pats gatavas guļbūves pirts būvniecības process var noritēt ātrāk. Baļķi tiek izvirpoti katram konkrētam guļbūves projektam, arī individuāliem projektiem, kas vēlāk atvieglo guļbūves montāžas procesu. Gala rezultāts būs acij tīkams un pievilcīgs.
Jebkuram guļbūves tipam, vai tā ir dzīvojamā māja vai pirts, saimniecības ēka vai suņu būda, uzņēmums celtniecības procesā izmanto dabīgos materiālus, ko iegūstam tepat Latvijā. Guļbūves siltinājumam izmantojam meža sūnas nevis sintētiskos siltinājuma veidus. Guļbaļķu mājām un pirtīm ir laba siltumizolācija, tādēļ šīs ēkas nav jāsiltina no ārpuses un nav ieteicams to darīt arī no iekšpuses. Gatavas guļbūves pirts iekšpusi nav nepieciešams apdarināt ar speciāliem apdares materiāliem, jo apaļkoki vienlīdz labi izskatās gan no ārpuses, gan iekšpuses, sniedzot dabisku izskatu un mazāku nepieciešamību tērēt papildus līdzekļus apdares materiāliem, kā tapetes, reģipsis vai papildus dizaina elementi. Tātad iegādājaties gatava guļbūves pirts ir pietiekami labi veidota konstrukcija, kurai nav nepieciešama papildus siltināšana un apdare.

Gatavas guļbūves pirtis meklējiet www.filwud.com