Gatavas guļbūves mājas

Gatavas guļbaļķu mājas – ekoloģisks un energoefektīvs risinājums

Par savu māju sapņo teju ikviens, taču liela daļa cilvēku , saprotot būvniecības izmaksas, atsakās no šādas idejas, jo uzskata, ka nevar to atļauties. Taču mūsdienās gatavas guļbūves mājas cenas , salīdzinot ar māju, kas būvēta ar citām metodēm, ir ļoti pievilcīga, tādēļ ir vērts to apsvērt kā variantu. Gatavas guļbūves mājas priekšrocības ir ne tikai tās cenas un būvniecības izmaksas, bet arī daudzas
citas, piemēram, kvalitatīva guļbūve nodrošina dabisku un veselībai nekaitīgu dzīves vidi, kā arī tās var būt ļoti ilgmūžīgas, ja būvētas no pareizas koksnes, pareizi uzbūvētas un tiek regulāri koptas.

Gatava guļbaļķu māja ar salīdzinoši zemām būvniecības izmaksām

Guļbūves ir gadsimtiem sens būvniecības veids, kas mūsdienās tiek aprīkots ar moderniem risinājumiem, tā apvieno senlaicīgo ar moderno, tādēļ tās lieliski iederas jebkurā ainavā – gan pilsētā, gan laukos. Taču galvenā priekšrocība, izvēloties šādu ēku , ir ietaupītais laiks un tās izdevīgās būvniecības izmaksas šādai guļbaļķu mājai.

Mūsu gatavas guļbūves mājas cenā ir jau iekļauts :

  •  karkasa izgatavošana ražotnē no Latvijā augošiem kokiem;
  •  materiālu piegāde klienta izvēlētajā objektā Latvijas teritorijā;
  •  guļbūves salikšana;
  •  jumta konstrukcijas izbūve un seguma uzklāšana;
  •  grīdas ieklāšana, logu un durvju montāža.

Pēc klienta vēlmēm var tikt nodrošināti pilnīgi visi būvniecības darbi, piemēram, dažādu komunikāciju un pamatu izbūve, teritorijas iekārtošana un citi, tādēļ, izvēloties gatavu guļbūvi, klientam nav pašam nav jāuztraucas par to , kā visu noorganizēt, kā rezultātā tiek ietaupīts mūsdienās tik ļoti svarīgais laiks.
Guļbūvēm nav nepieciešama papildus iekšējā un ārējā apdare , kas arī ļauj samazināt tās kopējo cenu, kā arī kvalitatīvi uzstādītai guļbūvei ir laba termoizolācija,kas ļauj ietaupīt naudu ziemā uz apkures rēķiniem.

Mūsdienās guļbūves mājas cenas ir izdevīgas arī tādēļ, ka apaļkoku ražošana ir automatizēta un process ir daudz ātrāks kā amatniekam katru apaļkoku apstrādājot ar rokām, kā tas notika agrāk. Ir vērts pieminēt, ka ražošanas automatizācija nebūt nenozīmē kvalitātes samazināšanos- tieši pretēji, šie apaļkoki tiek sagatavoti ir lielu precizitāti un individuāli katram projektam.

Dabīgs dzīvesveids guļbūves mājā

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību dabīgam un veselīgam dzīvesveidam un attiecībām ar dabu, izvēloties ekoloģisku pārtiku, samazinot atkritumu daudzumu, izvairoties no, piemēram plastmasas un citiem materiāliem, kas dabīgi nepārstrādājas, tādēļ gatavas guļbūves mājas ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuriem ir tas ir svarīgi, jo koks ir vienīgais pilnīgi dabīgs, atjaunojamais būvniecības
resurss, baļķi neizdala nekādas kaitīgas vielas. Lai gan koksne tomēr ir jāapstrādā, lai tā nebojātos, veikalos ir nopērkamas dažādas ekoloģiskās krāsas, eļļas, vaski un glazūras, kas ļaus to izdarīt pilnīgi dabīgā veidā.

Kā zināms – koks spēj “elpot” un tādā veidā uzturēt mikroklimatu un atbilstošu mitruma līdzsvaru. Guļbūves ir lieliski piemērotas ģimenei ar bērniem, jo tās spēj nodrošināt labu gaisa kvalitāti , tādēļ ir mazāks risks iedzīvoties alerģijās, astmā un citās elpceļu slimībās.

Kur iespējams iegādāties gatavas guļbūves mājas?

Gatavas guļbūves mājas izvēle ir pirmais un var teikt, vissvarīgākais ēkas būvniecības posms. Internetā ir atrodamas daudzas vietnes un sludinājumi, kur pārdod guļbūves, taču ir rūpīgi jāizvērtē piedāvājums pirms galējā lēmuma, jānoskaidro, vai pārdevējam ir atbilstošas atļaujas un kvalifikācija. Ir svarīgi, lai nav nekādas slēptas būvniecības izmaksas un tās būtu skaidras jau projektēšanas laikā.

Īpašu uzmanību būtu jāvelta ne tikai iekārotās ēkas dizainam un cenai, bet arī uzņēmuma klientu atsauksmēm un meistaru pieredzei. Tas ļaus izvairīties no visbiežāk pieļautajām guļbūves būvniecības kļūdām, kas laika gaitā var ietekmēt guļbūves kvalitāti, piemēram :

 netiek ievērota koka sēšanās tiesa,jo koks žūstot raujas,
samazinās stāva augstums, ko attiecīgi ir jāierēķina projektā;

 nepareizi izbūvēti stūri un baļķu salaidumu vietas, kas ietekmē
siltumizolāciju un veido plaisas;
 nepareizi sagatavoti un cirsti apaļkoki.

SIA “IS” meistari ir ar lielu pieredzi,kas apzinās iespējamos riskus un zin, kā no tiem izvairīties. Uzņēmuma mājaslapā www.filwud.com ir iespējams aplūkot jau gatavus projektus,to cenas un klientu atsauksmes. Guļbaļķu mājas būvniecības process nesākas ar tās atvešanu būvlaukumā, bet jau ražotnē. Katra SIA “IS” konstrukcija tiek iepriekš pārbaudīta pirms tās pārvešanas uz būvniecības vietu, kā arī ļoti svarīga to saudzīga transportēšana. Mūsu meistari vienmēr ar prieku palīdzēs ar padomu jebkurā jautājumā par un ap guļbūves mājas būvniecības, projektēšanas un izvēles procesu.

Filwud guļbūves