Eko mājas no koka, to cenas un būvniecības izmaksas

Ekoloģiskas koka mājas būvniecība

Par ilgstspējīgas būvniecības pamatelementu var uzskatīt dabiskas izcelsmes celtniecības materiālu, tādēļ eko koka mājas ir lielisks risinājums gan tiem, kam patīk moderns dizains un elementi, gan cilvēkiem, kas priekšroku dod ekoloģiskiem un dabiskiem materiāliem.

Eko koka mājas galvenais būvniecības materiāls ir koks, kas sev līdzi nes daudzas priekšrocības, kas mūsdienu cilvēkam var sniegt visaugstāko komfortu mājoklī. Lai gan mūsdienās ir pieejami dažādi rūpnieciski ražoti materiāli, daudzi cilvēki tomēr izvēlas iegādāties ekoloģiskas koka mājas.

Mūsdienās cilvēki meklē informāciju un risinājumus, kas ļautu uzbūvēt ne tikai dizainiski pievilcīgu māju ar ērtu plānojumu, bet arī māju, kas būtu siltumizturīga, apkures izmaksas nebūtu ļoti augstas un kopējās mājas būvniecības izmaksas atbilstu kvalitatīvam gala rezultātam. Lai apmierinātu mūsdienīga cilvēka vēlmes, SIA IS piedāvā iegādāties gatavas eko koka mājas un gatavus guļbūves projektus.

Eko koka mājas ar pārdomātu un ērtu plānojumu, kas nodrošinās saviem iemītniekiem veselīgu mikroklimatu un patīkamu uzturēšanos tajā.

Dabas entuziasti jau sen ir runājuši par to, ka cilvēkam tuvāks ir dabisks būvniecības materiāls, kā arī visas modernās plēves un siltināšanas materiāli nemaz nav nepieciešami, jo pašlaik jau ir pieejamas alternatīvas šo materiālu izmantošanai. Nemaz nerunājot par dažādu plēvju stāvokli pēc vairākiem gadiem, kad mājoklim jau jādod otra elpa.

Eko koka mājas mūsdienīgiem cilvēkiem

Guļbūves un moderns to risinājums, eko koka mājas, iespējams ir labākais, kas tiek izmantots un piedāvāts cilvēkiem mūsdienās, ievērojot senas tradīcijas un senāk piekoptās būvniecības metodes. Senos laikos koka mājas cēla un siltināja no dažādiem dabā iegūtiem materiāliem, kā arī ievērojot dažādus celtniecības paradumus, lai māja ilgāk saglabātu siltumu, ilgāk kalpotu un sniegtu pēc iespējas augstāku energoefektivitāti. Vislabākais, pie kā vajadzētu pieturēties ekoloģisku koka mājas būvniecībā, ir vienkāršība, lai mājai būtu labs un ērts plānojums un izvēlētais apkures veids varētu nodrošināt pilnvērtīgu siltumu visai mājai. Koks no kā tiek celta guļbūve uzņem un notur siltumu, līdz ar to, kad ēkas iekšpuse sāk atdzist, koks sāk izstarot siltumu un sasilda mājokli.

Eko koka mājas, kas pareizi uzbūvētas, spēj nodrošināt labu siltumizolāciju un energoefektivitāti, saglabājot labu mikroklimatu – proporcionālu gaisa un mitruma attiecību. Ja mājoklī ir paaugstināts mitruma līmenis, koks spēj to uzsūkt, savukārt sausa gaisa gadījumā tas mitrumu atdod. Koka mājas, kā patstāvīgi un dzīvs materiāls, spēj patstāvīgi regulēt gaisa mitrumu mājā. Guļbūves, kas tika būvētas senāk strādā tieši tāpat, tādēļ arī modernās guļbūves, kas tiek ražotas mūsdienīgam cilvēkam pilda tās pašas funkcijas. Ikviens, kas izvēlas būvēt sev māju, vēlas, lai tā kalpotu ilgi, tādēļ jāizvēlas tādi celtniecības materiāli, kas nebūtu jāmaina pec pāris gadiem.

Filwud ražotās energoefektīvās eko koka mājas

Eko koka mājas un guļbūves ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas iegūt mājokli, kas kalpos par labu cilvēkam, ļaujot izbaudīt to sniegtās priekšrocības. Kāds iespējams izvēlas par labu cenas ziņā lētākam būvniecības materiālam, bet vēlāk maksā par šādu soli lielu naudu un iegūst sabeigtus nervus. Kāds savukārt izvēlas ieguldīt dārgākā, bet dabiskākā materiālā un uzceļ sev energoefektīvu māju, kas ilgtermiņā noteikti atmaksājas. SIA IS cenas guļbūvēm ir dažādas, jo piedāvājumā ir dažādi gatavi guļbūves māju projekti, no kuriem ikviens var izvēlēties piemērotāko. Tāpat uzņēmums var izstrādāt individuālus projektus ikvienam, kas vēlas uzcelt tādu koka māju savā īpašumā, kas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un speciālistu zināšanas, var panākt vislabāko iespējamo rezultātu.

Kopējās eko koka mājas izmaksas veido nepieciešamie būvmateriāli, šajā gadījumā koks, un pamatu izbūve. Protams, svarīgi ņemt vērā arī citas saistītas mājas būvniecības izmaksas, kā jumta segums un tā izvēle, elektroinstalācija un apkures izveide. Izveidojot labu, hermētisku siltumizolāciju mājai, tās siltuma zudumus var būtiski samazināt.

Eko koka mājas būvniecība prasa labas speciālistu zināšanas un mūsdienīgu celtniecības tehnoloģiju pielietošanu, kā arī precīzu darbu izpildi un būvniecības procesu. Šis attiecas ne tikai uz pašu baļķu sagatavošanas procesu, kas noris rūpnīcā Valmiermuižā, bet arī pašu mājas būvniecības procesu jau klienta īpašumā.

filwud.com